oferta

Wesele

Do każdego wesela zespół podchodzi indywidualnie, dopasowując się elastycznie do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych pozwala na zapewnienie Państwu najwyższego poziomu artystycznego.

Zespół muzyczny Joker Band prowadzi imprezy z humorem a jednocześnie z taktem i kulturą, dostosowując się do panującej na nich atmosfery.

Repertuar zespołu obejmuje największe taneczne hity muzyki polskiej i zagranicznej, dzięki czemu gwarantuje udaną zabawę zarówno dla starszych jak i młodszych gości.

Z zespołem muzycznym Joker Band Państwa wesele z pewnością będzie wyjątkowe!

Bankiet

Zespół muzyczny Joker Band znakomicie sprawdza się zarówno na wystawnych bankietach i balach, jak również na kameralnych spotkaniach biznesowych czy towarzyskich.

W swoim programie, oprócz utworów tanecznych posiada wiele standardów jazzowych, nastrojowych ballad oraz polskich i zagranicznych przebojów muzyki rozrywkowej zaaranżowanych na jazzowo.

Dzięki temu zespół może zapewnić nastrojowe tło muzyczne i stworzyć niepowtarzalną atmosferę każdego spotkania.

Instrumentaliści

Na specjalne życzenie swoich klientów, zespół Joker Band występuje w poszerzonym składzie. Wedle Państwa upodobań muzycznych, mogą Państwo zamówić występ z gitarzystą lub saksofonistą.

Zespół współpracuje ze sprawdzonymi muzykami, którzy wzbogacają brzmienie składu podstawowego.

Jeśli lubią Państwo rockandrollowe brzmienie gitary oraz chcą usłyszeć covery takich zespołów jak Lady Pank, Perfect czy Dżem polecamy występ z gitarzystą.

Jeżeli wolą Państwo posłuchać wysublimowanych jazzowych improwizacji oraz sentymentalnych ballad, polecamy występ zespołu z saksofonistą.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!


20 lat doświadczenia